DZIEŃ DZIECKA

Tradycyjnie jak co roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka, który odbył się 31 maja 2019 r. Tego dnia spotkaliśmy się na boisku szkolnym, by wspólnie wziąć udział w różnych konkurencjach. Dyrektor szkoły, pan Andrzej Buksak rozpoczynając ten szczególny dzień złożył wszystkim dzieciom życzenia i zaprosił do wspólnej zabawy.
    Najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołały konkurencje sportowe, konkursy plastyczne pt. „Mój ulubiony zdrowy posiłek”, „Moja rodzina” oraz zabawy z chustą animacyjną.
   Świąteczną atmosferę uatrakcyjniły słodkości – wafelki – podarowane przez panią Helenę Ozimek oraz lody zasponsorowane przez  Radę Rodziców, za które serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów.
     Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie i przeprowadzenie poszczególnych konkurencji oraz dla koordynatora, pana Adama Tracza. Wielkie dzięki również dla uczniów, którzy zaangażowali się w sędziowanie oraz sprawy organizacyjno – porządkowe.

Pogoda nam dopisała, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w poszczególnych konkurencjach również. Uśmiech

Autor tekstu i zdjęć: Monika Nieckarz